Home > 1% podatku | Aktualności > Prośba o 1% podatku

Drodzy Rodzice, Dziadkowie,
                            Przyjaciele naszego Przedszkola!

Szanowni Sponsorzy!

W imieniu dzieci oraz własnym

serdecznie dziękujemy Rodzinom naszych Przedszkolaków oraz Pracownikom,

którzy w rozliczeniu swojego podatku za rok 2017 przekazali 1% na rzecz naszego przedszkola.

Tym razem również wzbogaciliśmy sale zajęć o nowe zabawki, gry, pomoce dydaktyczne, a także drobne elementy wyposażenia, indywidualnie według potrzeb zgłoszonych przez wychowawczynie. Rzeczy te zostały już zakupione, służą wszystkim, z czego cieszymy się niezmiernie. Rozliczyliśmy się też z wszystkich zakupów, zgodnie z obowiązującymi nas przepisami.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że spośród wielu organizacji zwracających się o wsparcie wybrali Państwo nasze przedszkole. To dla nas bardzo ważne i zapewniamy, że środki otrzymywane od sponsorów są wykorzystywane z rozwagą i troską o dobro dzieci. Szczegółowe rozliczenia wraz z kopiami faktur dostępne są do wglądu dla zainteresowanych w kancelarii przedszkola.

W tym roku również zwracamy się z prośbą, by w swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisali Państwo nr KRS 0000121592 i wskazali Przedszkole Miejskie „Bajka” jako placówkę, której podatnik chce przekazać swój 1%. Prosimy też o wypełnienie deklaracji o przekazaniu określonej kwoty naszej placówce, co ułatwi nam weryfikację informacji otrzymanych ze Stowarzyszenia. Wszystkie niezbędne dokumenty będą dostępne w obu budynkach przedszkola oraz na przedszkolnej stronie internetowej: www.przedszkole.wabrzezno.com, tak jak w ubiegłych latach.

Dyrekcja Przedszkola

Oświadczenie – pliki do pobrania