Spotkanie z bibliotekarką

26 i 28 września odbyły się pierwsze zajęcia z nowego cyklu pt. „Spotkania z bajką”. Program zaplanowany jest do realizacji z najmłodszymi grupami przedszkolnymi i wezmą w nim udział „Kotki”, „Motylki” i „Kaczuszki” oraz „Biedronki” w budynku przy ul. Tysiąclecia. Co miesiąc do dzieci przyjdzie pani Dorota Sionkowska z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej. W podobnych spotkaniach, tyle że odbywających się w bibliotece, uczestniczą co roku starsze dzieci i oczywiście również dla nich zaplanowane są tego typu zajęcia.

Podczas pierwszego spotkania maluchy z uwagą wysłuchały bajki o Franklinie, która była pięknie ilustrowana nie tylko obrazkami, ale także piosenkami i odgłosami zwierząt. Po zapoznaniu się z treścią przedszkolaki odpowiadały na pytania ukryte w bukieciku kwiatów, za co otrzymały słodkie nagrody i kolorowanki. Wszystkie dzieci prosiły, aby pani Dorota przyszła do nich niebawem z kolejną bajeczką.

M. Sz.

Galeria zdjęć – ul.Żeromskiego>

Galeria zdjęć – ul.Tysiąclecia>

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.