Pożegnanie zimy?

Chociaż wszyscy dorośli zapewne wypatrują już wiosny, to na pewno dzieciom będzie trochę brakować atrakcji zimowych. Obfite opady śniegu w ostatnim tygodniu sprawiły, że bardzo udały się zabawy w naszym bajkowym ogrodzie. Z okazji skorzystały m.in. „Motylki”, które spędziły trochę czasu obrzucając się śnieżkami, brodząc w głębokim śniegu, wykonując na nim orzełki lub – jak kto woli – aniołki. Potem jeszcze wspólne lepienie bałwana i można pobiec na obiad, który po takiej dawce świeżego powietrza zniknie na pewno błyskawicznie. Było super, ale wielu z nas na pewno i tak uważa, że z zimą najlepiej wychodzi się na zdjęciach… .

B.B.

Zdjęcia: A. Ramutkowska

Pożegnanie zimy? – galeria>

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.