Pasowanie w grupie „Kotki”

Dnia 8 listopada w grupie „Kotki” odbyło się pasowanie na przedszkolaka z udziałem zaproszonych gości. Na uroczystości była obecna pani dyrektor Bożena Bereza oraz pani wicedyrektor Agnieszka Ramutkowska.

Niestety pasowanie odbyło się bez udziału rodziców. To był wielki dzień dla naszych „Kotków.” Maluchy zaprezentowały część artystyczną przygotowaną specjalnie na ten dzień. Były wiersze, piosenki oraz tańce. Złożyły również przyrzeczenie. Po występie zostały pasowane specjalną kredką przez panią dyrektor. Pani dyrektor pochwaliła dzieci za piękny występ oraz za to, że tak wiele już umieją. Otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale oraz słodycze. Od tej chwili stały się prawdziwymi przedszkolakami.

M.J.