Prośba o 1% podatku

                                 Drodzy Rodzice, Dziadkowie,
                            Przyjaciele naszego Przedszkola!

                                                                         Szanowni Sponsorzy!

                                                                           W imieniu dzieci oraz własnym

      serdecznie dziękujemy Rodzinom naszych Przedszkolaków oraz Pracownikom,

                              którzy w rozliczeniu swojego podatku za rok 2017 przekazali 1% na rzecz naszego przedszkola.

                      Tym razem również wzbogaciliśmy sale zajęć o nowe zabawki, gry, pomoce dydaktyczne, a także drobne elementy wyposażenia, indywidualnie według potrzeb zgłoszonych przez wychowawczynie. Rzeczy te zostały już zakupione, służą wszystkim, z czego cieszymy się niezmiernie. Rozliczyliśmy się też z wszystkich zakupów, zgodnie z obowiązującymi nas przepisami.

                     Jesteśmy bardzo wdzięczni, że spośród wielu organizacji zwracających się o wsparcie wybrali Państwo nasze przedszkole. To dla nas bardzo ważne i zapewniamy, że środki otrzymywane od sponsorów są wykorzystywane z rozwagą i troską o dobro dzieci. Szczegółowe rozliczenia wraz z kopiami faktur dostępne są do wglądu dla zainteresowanych w kancelarii przedszkola.

                   W tym roku również zwracamy się z prośbą, by w swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisali Państwo nr KRS 0000121592 i wskazali Przedszkole Miejskie „Bajka” jako placówkę, której podatnik chce przekazać swój 1%. Prosimy też o wypełnienie deklaracji o przekazaniu określonej kwoty naszej placówce, co ułatwi nam weryfikację informacji otrzymanych ze Stowarzyszenia. Wszystkie niezbędne dokumenty będą dostępne w obu budynkach przedszkola oraz na przedszkolnej stronie internetowej: www.przedszkole.wabrzezno.com, tak jak w ubiegłych latach.

 

 

                                                                                                                                                                      Dyrekcja Przedszkola

Oświadczenie – pliki do pobrania


    Warning: printf(): Too few arguments in /wp-content/themes/pad2_03_6/inc/template-tags.php on line 133