Szlachetna paczka

Drodzy Rodzice!

W tym roku postanowiliśmy wziąć udział w ogólnopolskiej akcji pod nazwą SZLACHETNA PACZKA. W odpowiednim czasie udało nam się dokonać wyboru osoby potrzebującej i możemy rozpocząć zbiórkę pieniędzy na zaplanowane zakupy.

Zwracamy się do Państwa z apelem o przyłączenie się do naszych działań. To może być nasza wspólna paczka, pracowników, a także dzieci i ich rodzin, całej społeczności przedszkolnej. Wydaje nam się, że akcja tak zorganizowana nie tylko przyniesie większą korzyść osobie potrzebującej – kupimy więcej i spełnimy marzenia, ale też zintegrujemy się we wspólnym działaniu i na pewno odczujemy wiele radości i satysfakcji. W tym celu przygotowaliśmy puszki, które będą znajdować się w każdej grupie. Czujemy się odpowiedzialni za przekazywane nam pieniądze, dlatego chcemy umożliwić wszystkim dostęp do puszek i  odpowiednio je przechowywać.

Prosimy Państwa o datki; każda złotówka będzie przyjęta z radością i wydana jedynie na wyznaczony cel. Już teraz dziękujemy za odzew, gdyż jesteśmy przekonani, że – jak zawsze – możemy liczyć na Wasz pozytywny odzew.

Koordynatorki:

Jolanta Chrzanowska