Teatralne przedstawienie

17 września do naszego przedszkola zawitał Teatr „Vaśka”. To nie pierwsza wizyta aktorów z tego teatru w naszych murach. Tym razem zaprezentowali nam spektakl pt: „Tajemnica cyrkowego klauna”.

Poznaliśmy Klauna Lolo, Dyrektora Cyrku oraz Pannę Cekinę. Do zabawy na cyrkowej arenie aktorzy zaprosili również nasze dzieci, a nawet Panie. Dzieci z zaciekawieniem oglądały przedstawienie. Śmiechu było co nie miara. Świetna zabawa udzieliła się całej publiczności. Dzięki sprzyjającej pogodzie spektakl mogliśmy obejrzeć na świeżym powietrzu- w przedszkolnym ogrodzie. Była to również świetna okazja do tego, aby dzieci z naszych dwóch budynków, przy ul. Żeromskiego i ul. Tysiąclecia, mogły się ze sobą spotkać.

Zarówno Panie jak i wszystkie dzieci wizyta artystów wprowadziła w dobry nastrój na resztę piątkowego dnia. Z radością czekamy na kolejne odwiedziny Teatru „Vaśka”.

A.D.