Dyżur wakacyjny

Szanowni Państwo, 3 czerwca rozpoczynamy przyjmowanie kart zgłoszenia dzieci na dyżur wakacyjny. Prosimy zainteresowanych rodziców o zapoznanie się z Regulaminem, klauzulą informacyjną o ochronie danych osobowych oraz terminami, w których przedszkole oraz oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych będą pełnić dyżur wakacyjny:

24 czerwca – 5 lipca 2024 r. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II

8 lipca – 12 lipca 2024 r. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego

15 lipca – 9 sierpnia 2024 r. Przedszkole Miejskie „Bajka”

12 sierpnia – 14 sierpnia 2024 r. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II

Kartę zgłoszenia można pobrać poniżej oraz w sekretariacie przedszkola.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, dyżur wakacyjny we wszystkich placówkach planowany jest jedynie dla dzieci aktualnie uczęszczających do oddziałów przedszkolnych, których rodzice nie mogą zapewnić opieki w związku z wykonywaniem swoich obowiązków zawodowych.