Zajęcia z policjantami

Nasze przedszkole odwiedzili niecodzienni goście- funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie.

Aspiranci Marek Komorowski i Michał Wzorek poprowadzili plenerowe zajęcia dla naszych wychowanków. Była mowa o bezpiecznym poruszaniu się w pobliżu ulicy i przechodzeniu przez jezdnie. Nie obyło się też bez praktyki- zaproszeni goście wraz z naszymi przedszkolakami udali się na spacer w okolice przedszkola i sprawdzili swoje umiejętności poruszania się po przejściu dla pieszych. Atrakcją, która sprawiła dzieciom niebywałą radość była możliwość obejrzenia radiowozu i posłuchaniu jego sygnału dźwiękowego.
Bardzo dziękujemy obu Panom za poświęcony czas i przekazanie tej cennej i jakże potrzebnej wiedzy.

A.D.