Bajkowy piątek w „Bajce”

5 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

Wiele dzieci się przebrało- mieliśmy superbohaterów, księżniczki, wróżki czy nawet pieski z „Psiego Patrolu”. Było dużo tańców, zabaw i konkursów. Była to okazja do przypomnienia i utrwalenia sobie popularnych bajek.  „Motylki” wzięły udział w seansie bajkowym. Pochrupując popcorn oglądały bajkę pt. „Małe ZOO”. U „Pszczółek” odbył się wielki bal. „Zajączki” otrzymały nie małe wyzwanie- wspólnie pokolorowały ogromne kolorowanki z postaciami z bajek. W holu czekała na dzieci niespodzianka, można było tam wcielić się w postać Scooby’go Doo, Myszki Mini czy Królewny Śnieżki i zrobić pamiątkową fotografię.

Z pewnością ten dzień to jeden z ulubionych dni naszych przedszkolaków.

A. D.