Dziękujemy!

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem KUJ-3370-568873), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Początkowo pan Marian był zaskoczony, że paczka została dla niego przygotowana oraz, że była taka bogata. Chętnie przymierzył odzież, którą otrzymał. Bardzo spodobała mu się kurtka, która wyglądała jakby była szyta na miarę. Buty również pasowały bardzo dobrze i wywołały uśmiech. Zaskoczeniem były swetry, które były przygotowane dodatkowo z inicjatywy Darczyńcy. Gdy pan Marian rozpakował swój prezent, którym był zegarek, nie potrafił powstrzymać łez radości. Było widać, że jest wzruszony i szczęśliwy.

Co chce przekazać wolontariusz?

Jest mi niezmiernie miło, że mogłam z Panią/ Państwem współpracować. Zarówno dla Was jak i dla mnie było to całkowicie nowe doświadczenie i cieszę się, że tak dobrze i przyjemnie przebiegał kontakt a także końcowe spotkanie.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Pan Marian jest wdzięczny za przygotowanie tak pięknej paczki i niespodzianki jednocześnie. Chętnie wyraził zgodę na kontynuowanie kontaktu z Darczyńcą.

Chcemy się rozwijać i docierać z mądrą pomocą do kolejnych rodzin. Też tego chcesz? Sprawdź, co możesz zrobić!
Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI