Dziewczynki z „Bajki” świętują

11 października „Kotki”, „Biedronki” i „Misie” obchodziły w swoich salach Międzynarodowy Dzień Dziewczynek.

Męska część przedszkolaków odśpiewała swoim koleżankom „sto lat” oraz wręczyła im drobne upominki- słodycze, kwiatki, balony, własnoręcznie wykonane prezenty. Chłopcy z grupy „Biedronek” wykonywali portrety dziewczynek i kolorowali dużą kolorowankę w kształcie dziewczynki. Dziewczynki z grupy „Kotki” odciskiem palca podpisały swoje „Legitymacje SUPERDZIEWCZYNKI”.  U „Misiów” odbyły się wyzwania, w wyniku których chłopcy wybrali dziewczynkę: najbardziej roześmianą, najbardziej rozskakaną, najbardziej rozśpiewaną, najszybciej liczącą, najszybszą, najlepiej utrzymującą równowagę i posiadającą najdłuższy kucyk. „Biedronki” zasiliły swoją klasową biblioteczkę o nowe pozycje- książeczki o dziewczynce „Jadzi Pętelce” oraz o dobrym zachowaniu.

Ten dzień obfitował w tańce, balony, słodkości i dużo, dużo śmiechu.

A. D.