Prośba o 1% podatku


Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Przyjaciele naszego przedszkola!

Szanowni Sponsorzy!

                                   Kolejny już raz z wielką przyjemnością dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy w rozliczeniu podatkowym za rok 2015 przekazali naszemu przedszkolu swój 1%. Wśród ofiarodawców są osoby, które wspierają nas co roku, bardzo to doceniamy, lecz cieszy również fakt, że na liście naszych przyjaciół pojawiły się nowe nazwiska, m.in. rodziców dzieci, które w ostatnich latach dołączyły do naszego przedszkola. Naszą powinnością jest poinformować, że Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole terminowo wywiązało się z obowiązku przekazania pieniędzy na nasze konto; zostały już one spożytkowane zgodnie z obowiązującymi nas przepisami i celami statutowymi – w tym roku postanowiliśmy doposażyć wszystkie grupy w zabawki i gry dydaktyczne, indywidualnie dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci, zgodnie z zauważonymi potrzebami.

                         Prosimy jednocześnie o dalsze wsparcie. Rozpoczął się kolejny okres rozliczenia podatków, za rok 2016: do 31 stycznia rozliczać się będą przedsiębiorcy, do 30 kwietnia – każdy z nas. Chcemy i w tym roku pozyskać fundusze pochodzące z odpisu 1% od podatku i prosić, jeśli mają Państwo na uwadze rozwój dzieci oraz ich naukę i zabawę w placówce jeszcze lepiej wyposażonej, by przekazali je Państwo właśnie nam. Mamy nadzieję, że zmiany, jakie sukcesywnie zachodzą w obu budynkach naszego przedszkola, świadczą o właściwym wykorzystaniu również środków pozabudżetowych.

                        Prosimy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS 0000121592 i wskazać Przedszkole Miejskie „Bajka” w Wąbrzeźnie jako placówkę, której podatnik chce przekazać pieniądze. Prosimy też o wypełnienie deklaracji o przekazaniu określonej kwoty naszej placówce, co ułatwi nam weryfikację informacji otrzymanych ze Stowarzyszenia. Wszystkie niezbędne dokumenty będą dostępne w obu budynkach przedszkola oraz na przedszkolnej stronie internetowej: www.przedszkole.wabrzezno.com, tak jak w ubiegłych latach.

                        Liczymy, że nasze dotychczasowe inwestycje zmierzające do stworzenia jak najlepszych warunków nauki i zabawy przedszkolakom, są dowodem na właściwe gospodarowanie przekazanymi pieniędzmi; wszystkie środki wracają do Państwa poprzez Wasze dzieci. Szczegółowe rozliczenia wraz z kopiami faktur dostępne są do wglądu dla zainteresowanych w kancelarii przedszkola.

 

Dyrekcja Przedszkola

Deklaracja – pliki do pobrania


    Warning: printf(): Too few arguments in /wp-content/themes/pad2_03_6/inc/template-tags.php on line 133