„Teatrzyk w przedszkolu”

26 stycznia ponownie gościliśmy w przedszkolu teatrzyk „ Vaška”. Tym razem aktorzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pod tytułem „Tratwa”. Opowieść przypominająca tę „O rybaku i złotej rybce”, z taką różnicą, że tym razem rybak – kapitan – spełniał życzenia złotej rybki. Jednym z życzeń złotej rybki, był bal na statku. Spełniając owo marzenie kapitan zaprosił do tańca dzieci z naszego przedszkola. Wszyscy chętnie uczestniczyli w żeglarskich pląsach, a królem tańca było „Kapitańskie tango”. Teatrzyk przypomniał dzieciom, że karnawał trwa i należy pomyśleć o własnym życzeniu, czyli o balu karnawałowym dla dzieci. Na spełnienie tego marzenia dzieci czekają z niecierpliwością.

M.B.