To już! Pierwszy dzień w przedszkolu

Po półtora miesięcznej przerwie wakacyjnej wznawiamy działalność naszego przedszkola. Pierwszego września w jego murach znów rozbrzmiały radosne śmiechy dzieci.

Ochoczo witały się one z rówieśnikami i pracownikami. Nowo przybyłe przedszkolaki, choć początkowo nieufne, prędko wciągnęły się w wir zabawy. Z zaciekawieniem poznawały salę, zabawki, kolegów i koleżanki oraz panie.

Zmianie uległ nie tylko wygląd niektórych pomieszczeń przedszkolnych. Od tego roku szkolnego w „Bajce” funkcję dyrektora objęła Pani Bożena Bereza. Nowym wicedyrektorem została Pani Agnieszka Ramutkowska.

Obu Paniom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na nowej drodze zawodowej. Natomiast wszystkim naszym przedszkolakom życzymy uśmiechu na twarzach – takiego z jakim pierwszego września przekroczyli próg naszego przedszkola. Aby ten rok przyniósł im wiele radości i był okresem owocnej edukacji.

ad.