„W oczekiwaniu na święta”

                                                  Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, to szereg czynności jakie należy wykonać, a także wprowadzenie radosnego i pełnego magii nastroju. Do naszego przedszkola przedświąteczna magia przyjechała wraz z teatrem Vaška. 30 listopada dzieci uczestniczyły w teatrzyku pod tytułem „Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja”. Był to spektakl z bogatą akcją teatralną urozmaiconą plastycznie i muzycznie. Tytułowe sekrety, to między innymi dwa polarne skrzaty, które w tajemnicy przed Świętym Mikołajem podążyły za nim. Ukryły się w fałdach jego obszernego płaszcza. Skrzaty wspierały Świętego Mikołaja w aranżowaniu zabaw i konkursów z dziećmi. Mali widzowie mieli okazję do bezpośredniego udziału w akcji teatrzyku. Finałowa piosenka spektaklu „ Sekrety płaszcza Świętego Mikołaja” wprowadziła wszystkich w atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

M.Sz.

02
03
04
05
06
07