„Zbieramy kasztany bo zwierzęta kochamy”

                                „Zbieramy kasztany bo zwierzęta kochamy”, to tytuł konkursu, do którego przystąpiło nasze przedszkole. Organizatorem konkursu jest Burmistrz Wąbrzeźna i Nadleśniczy Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń. Konkurs trwa od 11 września 2017 r. do 6 października 2017 r. Celem konkursu jest między innymi zebranie jak największej ilości kasztanów i żołędzi, które przeznaczone będą na zimowe dokarmianie zwierząt leśnych. Zbiórka kasztanów i żołędzi w ramach konkursu trwa od 11 września 2017 r. do 5 października 2017 r. Kasztany i żołędzie należy gromadzić osobno w workach, które trzeba dostarczyć do przedszkola. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miasta Wąbrzeźno oraz u nauczycieli naszego przedszkola. Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w konkursie, a rodziców i innych członków rodziny prosimy o wsparcie maluchów w akcji.

M.B.