„Kasztanowa akcja”

Przez miesiąc dzieci z wszystkich grup przedszkolnych angażowały się w zbiórkę kasztanów dla zwierząt leśnych na zimę. W dwóch budynkach przedszkola zgromadzono ogromną ilość kasztanów. Na zakończenie akcji do przedszkola zaproszony został podleśniczy Leśnictwa Czystochleb Pan Tomasz Gardzisz. Podczas spotkania z dziećmi podziękował za zebrane kasztany, z których jak powiedział, zimą ucieszą się daniele, jelenie i dziki. Czytaj więcej „„Kasztanowa akcja””

Zbiórka karmy do schroniska

Od 07 do 17 października trwała pierwsza z czterech zaplanowanych na ten rok szkolny zbiórek karmy. W dwóch budynkach naszego przedszkola akcja przebiegła sprawnie. Zgromadzone środki zostaną przekazane do schroniska „REKSIO” w  Brodnicy. W ubiegłym roku karmę, koce i zabawki otrzymały zwierzaki w schronisku w Węgrowie. Dziękuję za pomoc wszystkim dzieciom i dorosłym.

Beata Świątkowska.