Występy z okazji Dni Wąbrzeźna

9 czerwca dzieci z przedszkola „Bajka” uświetniły swoim występem Dni Wąbrzeźna. Na wielkiej scenie wąbrzeskiego stadionu zaprezentowały następujące tańce: grupa „Biedronki” taniec „Moje ręce”, grupa „Motylki” taniec „Kłaniany”, koło taneczne „Bajeczki” zaprezentowało taniec „Polka Trisch – trasch”, „Kotki” podskakiwały do piosenki „Agadoo”, grupa „Kaczuszki” zatańczyła do piosenki „Magia przyjaźni”, „Misie” ruszyły w rytm tańca „Chlup, chlup, chlup”, „Pszczółki” zaprezentowały taniec „Le Bastringlo”, grupa „Wiewiórki” zatańczyła do piosenki Michaela Jacksona „Who i sit?”, „Zajączki” wykonała taniec do piosenki „Can,t stop the feeling”, a koło taneczne „Perełki” wykonały taniec do piosenki „Rock and roll is king”. Dzieci zaprezentowały się kolorowo i na medal. Jesteśmy z nich dumni. Czytaj więcej „Występy z okazji Dni Wąbrzeźna”