Góra Grosza

                                2 stycznia 2018 roku zakończyła się osiemnasta edycja Góry Grosza.  Akcja zbierania monet organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom. Nasze przedszkole  po raz kolejny włączyło się w zbiórkę Góry Grosza, której celem było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Akcja  Góra Grosza zorganizowana była w budynku przy ulicy Żeromskiego i Tysiąclecia. Udało nam się zebrać łącznie 3140 sztuk monet, co stanowi 79,79 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz  za wsparcie dla ich rodzin. Wiemy, że rodzina jest ważna dla każdego. Dlatego cieszymy się, że możemy wspólnie pomóc wszystkim dzieciom, które rozłączone zostały z rodzinami i tym, które są taką rozłąką zagrożone.

A.R.

DSCN0259
DSCN0374
DSCN0375
DSCN0376
DSCN0378