Prośba o 1%podatku

                                         Drodzy Rodzice, Dziadkowie,
                                        Przyjaciele naszego Przedszkola!

                                                                                     Szanowni Sponsorzy!

                  W imieniu dzieci oraz własnym serdecznie dziękujemy wszystkim – Rodzinom naszych Przedszkolaków oraz Pracownikom – którzy w rozliczeniu swojego podatku za rok 2016 przekazali 1% na rzecz naszego przedszkola.

                  Postanowiliśmy, wzorem ubiegłego roku, wzbogacić sale zajęć o nowe zabawki, gry, pomoce dydaktyczne, a także elementy wyposażenia, indywidualnie według potrzeb zgłoszonych przez wychowawczynie. Rzeczy te zostały już zakupione i cieszą wszystkich, a my rozliczyliśmy się z zakupów, zgodnie z obowiązującymi nas przepisami.

                  Taka pomoc jest dla nas bardzo ważna; jesteśmy wdzięczni, że spośród wielu organizacji zwracających się o wsparcie wybrali Państwo nasze przedszkole. Wspierając naszą działalność mogą Państwo mieć pewność, że jest to dobra inwestycja w rozwój Waszych dzieci. Szczegółowe rozliczenia wraz z kopiami faktur dostępne są do wglądu dla zainteresowanych w kancelarii przedszkola.

                   W tym roku również zwracamy się z prośbą, by w swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisali Państwo nr KRS 0000121592 i wskazali Przedszkole Miejskie „Bajka” jako placówkę, której podatnik chce przekazać swój 1%. Prosimy też o wypełnienie deklaracji o przekazaniu określonej kwoty naszej placówce, co ułatwi nam weryfikację informacji otrzymanych ze Stowarzyszenia. Wszystkie niezbędne dokumenty będą dostępne w obu budynkach przedszkola oraz na przedszkolnej stronie internetowej: www.przedszkole.wabrzezno.com, tak jak w ubiegłych latach.

                                                                                                                                                                        Dyrekcja Przedszkola

Oświadczenie – pliki do pobrania

 


    Warning: printf(): Too few arguments in /wp-content/themes/pad2_03_6/inc/template-tags.php on line 133